Veda24.sk BETA
Vždy aktuálny prehľad článkov o vede na slovenskom internete

Projekt veda24.sk

O

Okamžitý prehľad článkov o vede písaných v slovenčine. Na Slovensku sa toho o vede nepíše veľa, a aj tým čo sa píše sa je potrebné prehrabovať. Preto, keď som narazil na scienceweek.cz združujúci česky písané texty, inšpirovalo ma to združiť slovensky písané texty.

Vždy aktuálny prehľad, o nič nikdy neprídete. Zároveň verím, že to pomôže popularizácii vedy medzi širšou verojnosťou, kde kvalitná popularizácia kvalitnej vedy absentuje spolu so záujmom slovenskej verejnosti.

Ako

Nápad skrsol pri prehliadaní scienceweek.cz, práca s RSS je realizovaná na báze lastRSS (via rony a dusoft) a má slúžiť vám, aby ste mali prehľad o dianí vo vede. Neobmedzený hosting tomuto projektu sponzoruje WebSupport v rámci ich projektu FreeWeb.sk.

Čo

Momentálne indexujeme tieto zdroje:

My

Sledujte náš vývoj, posielajte a komentujte nápady. Pripojte sa k nám na Twitteri: Odporúčame sledovať všetky články o vede @vsetkozvedy. Sledovať môžete aj informácie o portáli a výber článkov na @veda24sk.

Vy

Píšete o vede? Máte svoj obľúbený server či zdroj? Dajte nám vedieť a pridáme ho! Email: veda24[zav]veda24.sk

Potom

Plánujeme pridať aj sekciu blogy. Ak ste pravidelným či občasným prispievateľom a chcete aby sme na vás odkazovali, dajte vedieť! Email: veda24[zav]veda24.sk

Vaša úloha

Chcete nás podporiť? Šírte info o našej stránke, odporučte nás emailom, staňte sa naším fanúšikom na Facebooku alebo si pridajte odkaz na váš blog či stránku.

(c) veda24.sk 2009 - 2011 | kontakt: veda24[zav]veda24.sk | Info | RSS | hosting sponzored by WebSupport.sk
"Polovica z toho, čo vám hovoríme, nie je pravda. Bohužiaľ nevieme ktorá."